At Adres Marketing to firma oferująca swoim klientom, kompleksowe usługi związane z promocją , reklamą oraz budową wizerunku rynkowego w Internecie. Specjalizujemy się w zagospodarowaniu przestrzeni reklamowych. Z dnia na dzień Internet zyskuje nowych użytkowników, dzięki czemu reklama w Internecie staje się
bardziej skuteczna. Dobrze wiemy, że reklama w tradycyjnych mediach takich jak telewizja, radio, nie jest już w pełni wystarczająca. Sieć jest najtańszym medium reklamowym. Stwarza możliwość małym firmom do aktywnego reklamowania swoich produktów i usług. Na przeprowadzenie skutecznej promocji nie potrzeba, aż tak dużych środków jak w przypadku innych mediów. W przeciwieństwie do telewizji, radia, prasy, Internet ma nieograniczony zasięg, Oznacza to, że firma może promować swoje usługi na całym świecie. Naszą ofertę kierujemy głównie do małych i średnich firm, którym tradycyjne media zamknęły drogę do reklam i promocji, ze względu na wysokie koszty. Internet od kilku lat utrzymuje najwyższą dynamikę wzrostu wydatków wśród mediów. W 2004 roku w porównaniu do 2003 odnotowano 74% wzrost opisywanego rynku, co stanowiło kilkukrotnie lepszy rezultat od wzrostu reklamy w kinach - 17,8%. Szczegółowe dane na temat wzrostu rynku reklamowego w poszczególnych mediach przedstawia wykres :

udział internetu w rynku Dzięki doświadczeniu naszej kadry planowanie i prowadzenie kampanii reklamowych nie spoczywa na barkach naszych klientów. Specjalnie dla potrzeb kampanii reklamowych stworzyliśmy sieć serwisów E-ADRES. W skład której wchodzą serwisy informacyjne : www.eadresy.com, serwisy marketingowo-reklamowe www.eadres.com.pl, serwisy wielojęzyczne www.eadresy.eu, a także serwisy branżowe www.twoj-medyk.pl. Dzięki młodej kadrze nie zamknęliśmy jeszcze budowy sieci naszych serwisów. Jest to jedna z wielu cech, która nas wyróżnia. At Adres Marketing, to nie tylko reklama w Internecie, to także studio graficzne. Naszym klientom proponujemy prowadzenia stron www, projektowanie logotypów, wizytówek itp. Pomagamy firmą, które chcą zaistnieć w Internecie, a nie mają jeszcze praktyki w prowadzeniu własnej strony www. Dzięki współpracy z nami, firmy nie muszą zagłębiać się w różnego rodzaju pojęcia związane z serwisami www.
Tworzymy kompleksową obsługę, od samego początku prowadzenia strony www, czyli: dopasowaniu nazwy domeny, stworzeniu projektu graficznego, zamieszczeniu go na serwerze i na pozycjonowaniu kończąc.